برنامه‌های هفته جهانی کارآفرینی در فارس به شکل مجازی برگزار می‌شود

شیراز-ایرنا مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تمام برنامه‌های هفته جهانی کارآفرینی در این استان از طریق فضای مجازی و به شکل غیرحضوری برگزار خواهد شد.

به گزارش دریافتی دوشنبه ایرنا از روابط عمومی این اداره کل، مهروش جلالی افزود: برنامه‌های این هفته در فارس در قالب برگزاری وبینارهای آموزشی کارآفرینی، جلسات و نشست‌های تخصصی کارآفرینی به همراه پرسش و پاسخ، معرفی کارآفرینان موفق استان و ارائه زندگینامه و تجربیات آنها، نمایش فیلم‌های انگیزشی کارآفرینی ومشاوره‌های رایگان کارآفرینی خواهد بود.
وی ادامه داد: در این هفته با هماهنگی انجام شده از طریق ادارات شهرستانی، کانون کارآفرینی استان، انجمن صنفی دفاتر مشاوره کارآفرینی و مجری سینما کارآفرینی، برنامه‌های متنوع و با محتوایی در نظر گرفته شده که با در نظر گرفتن محدودیت‌های ایجاد شده بواسطه شیوع کرونا، تاکید بر مجازی بودن و نتیجه بخش بودن این برنامه‌ها  است.
او تصریح کرد: برنامه‌های روز جهانی کارآفرینی که از امروز دوشنبه همزمان با سراسر کشور آغاز شده تا روز دوم آذرماه ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =