شرکت اعضا شهرداری و شورای نصیرشهر رباط کریم در رزمایش کمک مومنانه

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: ۳۰۰ بسته کمک معشتی از طریق کمک های نقدی جمع آوری شده از سوی شهردار، پرسنل شهرداری، اعضای شورای شهر خریداری و در بین شهروندان کم برخوردار شهر توزیع شد.

نظام ملکشاهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کمک های معیشتی در این شهرستان در ادامه پنجمین رزمایش همدلی و کمک مومنانه و در راستای تاکید مقام معظم رهبری انجام شده است.

وی در خصوص جزییات این بسته ها گفت: ارزش هر یک از بسته های حمایتی ۲۵۰هزار تومان است که تنها ۹۰ درصد این مبلغ توسط مدیران شهری و پرسنل شهرداری نصیرشهر جمع آوری و  ۱۰ درصد از آن توسط خیران تامین شده  و پس از شناسایی جامعه هدف آسیب دیدگان که به دلیل بحران کرونا دچار آسیب اقتصادی شده اند،  داده شد.

ملکشاهی تصریح کرد: این بسته ها بین خانوارهای فارغ از خانواده های نیازمندی که تحت پوشش کمیته امداد، هلال احمر و بهزیستی هستند، توزیع شده است

وی ابراز امیدواری کرد کمک های مردمی تا عادی شدن شرایط ادامه داشته باشد و مسئولان نیز همگام و همراه مردم در این همدلی و نوعدوستی مشارکت داشته باشند تا بتوانیم تامین بخشی از نیازهای کادر درمان و کاهش مشکلات خانواده های آسیب دیده از کرونا را بر طرف کنیم.

شهرستان رباط‌کریم در فاصلهٔ ۲۵ کیلومتری جنوب غربی پایتخت واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =