۲۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84112487
۰ نفر

برچسب‌ها

انتقاد تند بازیکن جوان استقلال از «مددی»

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: اگر احمد مددی به حوزه نظام وظیفه زنگ نزند سرباز می‌شوم و باید در تیم‌های نظامی بازی کنم و اینکه پیگیر کار من نیست، درست نیست. او مرا به باشگاه راه نمی‌دهد و فکر می‌کند باشگاه استقلال به نام ایشان است.

به گزارش ایرنا، «زکریا مرادی» امروز(دوشنبه) در باشگاه استقلال حاضر شد تا با سرپرست آبی‌پوشان دیدار و گفت‌وگو کند اما موفق به انجام این کار نشد.

مهاجم جوان استقلال که از رفتار مدیران این باشگاه ناراحت بود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک روز به پایان نقل و انتقالات وقت باقی مانده است و من مشکل نظام وظیفه دارم اما مرا به داخل باشگاه راه‌ نمی‌دهند.

وی افزود: از حوزه نظام وظیفه به من گفته‌اند باید سرپرست باشگاه استقلال تماس بگیرد و هماهنگی‌های لازم را انجام دهد تا بتوانم در استقلال بمانم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: امروز به باشگاه استقلال آمده‌ام اما مرا به داخل راه نمی‌دهند و نمی‌دانم دردم را به چه کسی بگویم. سرپرست استقلال باید یک تماس تلفنی برقرار کند، قرار نیست کوه جابجا کند که از انجام آن دریغ می‌کند.

مرادی تصریح کرد: اگر فردا احمد مددی به حوزه نظام وظیفه زنگ نزند سرباز می‌شوم و باید در تیم‌های نظامی بازی کنم. او مرا به باشگاه راه نمی‌دهد و فکر می‌کند باشگاه استقلال به نام ایشان است.

وی تاکید کرد: او فکر می‌کند چون من بازیکن جوان هستم و کمتر فرصت حضور در ترکیب استقلال را پیدا کرده‌ام باید این رفتارها را انجام دهد.

بازیکن جوان استقلال در پایان گفت: اگر این رفتارها ادامه داشته باشد باید فصل آینده در ملوان یا فجر سپاسی بازی کنم.

زکریا مرادی بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال است که فصل گذشته کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرد.

او مشمول است و برای اینکه بتواند فصل آینده همچنان در استقلال حضور داشته باشد باید هماهنگی‌های لازم از سوی باشگاه استقلال با حوزه نظام وظیفه صورت بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =