وزیر راه و شهرسازی: ۴۲۰ کیلومتر از راه‌های بشاگرد احداث می‌شود

بندرعباس - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: ۴۲۰ کیلومتر از راه‌های مواصلاتی شهرستان بشاگرد ظرف مدت زمانی سه سال در قالب کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق احداث می شود.

محمد اسلامی روز دوشنبه در پایان سفر خود به شهرستان بشاگرد اظهار داشت: برای احداث این میزان راه مواصلاتی ۱۰ هزار میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

وی ادامه داد: احداث این راه‌ها از آرزوهای مردم شهرستان بشاگرد بوده که امید می‌رود با بهره برداری از آنها مشکل‌های ارتباطی این شهرستان کاهش چشمگیری یابد.

درجریان سفر وزیر راه وشهر سازی به بشاگرد عملیات ساخت دانشگاه آزاد اسلامی و جاده «راه بیخ»، حد فاصل کهنو - دولت آباد بشاگرد به ارزش دوهزارو ۶۶۰میلیار ریال آغاز  و پُل  موقت جگین با هزینه  ۱۰میلیارد ریال بهره برداری شد.

وزیر راه و شهرسازی صبح امروز به‌ منظور افتتاح پروژه مهم در راس هیاتی با استقبال استاندار هرمزگان و برخی دیگر از مقام‌های استانی وارد فرودگاه بین المللی بندرعباس شد.

شهرستان بشاگرد با ۴۵هزار نفر جمعیت، سه بخش و ۱۶۶ روستا در ۳۳۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده واز جمله مناطق کم برخوردار می‌باشد که البته در سال‌های اخیر گام‌های خوبی در جهت توسعه و عمران این منطقه برداشته شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =