پیش بینی ایجاد چهار هزار شغل با اجرای ۹۲ پروژه جهش تولید در گیلان

رشت - ایرنا - نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به پیش بینی ایجاد بالغ بر چهار هزار شغل با اجرای ۹۲ پروژه جهش تولید استان گفت: تأکید کرده ام برای پویایی هرچه بیشتر از جوانان علاقمند به فعالیت در این مجموعه ها بهره گرفته شود.

ارسلان زارع روز دوشنبه پس از بازدید از روند اجرای دو پروژه جهش تولید در روستای ضیابر شهرستان صومعه‌سرا و سیاه‌اسطلخ شهرستان رشت، در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت:عملیات اجرایی ۶۸ پروژه آغاز شده و با اقدامات حمایتی صورت گرفته از سوی دولت و معرفی به بانک ها برای دریافت تسهیلات ، شاهد روند مثبتی در این ارتباط هستیم.

وی با بیان اینکه برخی واحدهای جهش تولید در راستای تأمین مواد اولیه مورد نیاز شرکت های دیگر فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: برای اجرای پروژه های جهش تولید گیلان، یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی و تأمین شده که کارآفرینان پس از انجام فرآیند صدور مجوزها به بانک های عامل، معرفی می شوند.

وی ابراز امیدواری کرد قریب به اتفاق ۶۸ پروژه از ۹۲ پروژه جهش تولید تا پایان سال جاری و تعداد باقیمانده نیز تا فصل بهارسال آینده به اتمام برسند و وارد چرخه تولید شوند.

استاندار گیلان همچنین به پیش بینی ایجاد بالغ بر چهار هزار نفر اشتغال در پروژه های جهش تولید اشاره و تاکید کرد : برای پویایی هرچه بیشتر از جوانان علاقمند به فعالیت در این مجموعه ها بهره گرفته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =