بسیج ۵۰۱ طرح عمرانی را در مناطق محروم استان زنجان اجرا کرد

زنجان - ایرنا - فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: از سال گذشته تاکنون ۵۰۱ طرح عمرانی توسط بسیج در مناطق محروم این استان اجرا شده است.

سردار جهانبخش کرمی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری استان افزود: ۴۱ طرح عمرانی اجرا شده توسط بسیجیان در استان، طی هفته بسیج امسال به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: در مجموع تاکنون یک هزارو ۸۱۶ طرح عمرانی در راستای محرومیت زدایی توسط بسیجیان در سطح استان زنجان عملیاتی شده است.

سردار کرمی با بیان اینکه تا کنون ۲۲۰ هزار بسته معیشتی ۳۰۰ و ۳۵۰ هزار تومانی بین نیازمندان استان توزیع شده است، گفت: تهیه این بسته های معیشتی با مشارکت مردم انجام و توسط بسیجیان بین نیازمندان توزیع شد.

وی با بیان اینکه ارزش کمک های مومنانه محقق در استان تا کنون بیش از ۸۰ میلیارد تومان بوده است، افزود: اهدای پنج هزار بسته نوشت افزار برای دانش آموزان نیازمند از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با گرامیداشت هفته بسیج، اظهار داشت: حضرت امام خمینی(ره) با فرمان تشکیل بسیج مستضعفین، همه مردم را به صحنه دفاع از انقلاب آوردند و زمینه مشارکت مردم در مدیریت و اداره کشور را فراهم کردند.

وی با بیان اینکه مردم در همه صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشتند، افزود: مردم ایران در قالب نهاد بسیج طی دوران دفاع مقدس در کنار ارتش و سپاه، در دفاع از انقلاب اسلامی صحنه های زیبایی را خلق کردند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از فعالیت ۶ هزار حلقه صالحین در پایگاه های بسیج این استان خبر داد و گفت: بالغ بر ۵۰ هزار نفر در این حلقه ها عضویت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =