دستورالعمل نحوه تعیین حقوق و مزایای دهیاران اصلاح و ابلاغ شد

تهران - ایرنا - معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ اصلاحیه دستورالعمل نحوه تعیین حقوق و مزایای دهیاران و مسئولان امور مالی و فنی دهیاری‌ها به استانداری‌ها در راستای افزایش حقوق و مزایای دهیاران خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، علی قربانی گفت: به‌منظور افزایش حقوق و مزایای دهیاران، اعم از تمام‌وقت و پاره‌وقت و مسئولان امور مالی و فنی دهیاری‌ها مقرر شد ضمن لحاظ تحصیلات، افرادی که از سال ۱۳۸۲ به بعد با هر عنوان در دهیاری سابقه کار داشته ‌اند از پایه سنواتی طبق مصوبات سالیانه شورای عالی‌ کار، در همان سال، از مجموع پایه سنواتی سال ‌های ذیربط بهره ‌مند شوند.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد در صورت تأمین اعتبار به دهیاران پاره‌وقتی که بیش از ساعات تعیین شده از سوی شورای اسلامی روستا خدمت می‌کنند، با تصویب شورا و تأیید بخشدار، برای هر ساعت، مبلغی معادل حداقل مزد تعیین شده در مصوبه شورای عالی کار، متناسب با ساعات مقرر، حقوق پرداخت ‌شود.

قربانی اضافه کرد: اجرای مفاد این اصلاحیه، از ابتدای مهر سال جاری قابل اجرا خواهد بودو  اجرای این اصلاحیه و نظارت بر آن بر عهده معاونان عمرانی استانداری‌های کشور خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =