سرمایه گذاری و حمایت از تولید، مهمترین کار مدیران قزوین است

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: در شرایط فعلی با جنگ اقتصادی دشمنان و شیوع ویروس کرونا، سرمایه گذاری و حمایت از تولید، مهمترین کار مدیران استان است تا بتوان برای تثیبت وضعیت موجود اشتغال استان و رونق اقتصادی گام برداشت.

به گزارش ایرنا، هدایت جمالی پور روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین، افزود: با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد،  رهبر معظم انقلاب چند سالی است که سیاست‌های کلان کشور را در حوزه اقتصاد انتخاب کرده‌اند که این موضوع، پیام بسیار مهمی برای مسوولان دارد تا تمرکز زیادی در این بخش داشته باشند.
وی اضافه کرد:با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و رییس جمهوری و همچنین فراهم بودن زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری و رونق تولید در استان باید با تمام توان و امکانات از تحقق این دو به صورت ویژه حمایت کنیم.
استاندار قزوین با تاکید بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی و فعالان اقتصادی، افزود: باید با تدوین ساز و کارهای مناسب مبتنی بر قانون، بستر فعالیت فعالان اقتصادی و بخش خصوصی را فراهم کرد.
جمالی پور با اشاره توانمندی‌های اقتصادی استان قزوین، تصریح کرد: فعالان صنعتی در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند و مشکلاتی نظیر کاهش نقدینگی و کمبود مواد اولیه موجب شده است تا برخی از واحدها به آستانه تعطیلی برسند بنابراین باید همه تلاش و همت ما و سایر مسوولان، تحقق رونق و جهش تولید در استان باشد.
وی، اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری را یکی از مهمترین حوزه‌های مدیریتی استان دانست و گفت:بر اساس دستور صادر شده، فرایند سرمایه گذاری در استان، بیش از ۴۵ روز نباید طول بکشد و معطل کردن سرمایه گذاران، خیانت به تولید و فعالان اقتصادی است.
در ادامه این مراسم از خدمات مرتضی علیخانی مدیر کل سابق دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تقدیر به عمل آمد و سعید نبیل به عنوان مدیرکل جدید این دفتر معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =