۲۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۰
کد خبرنگار: 2141
کد خبر: 84112174
۰ نفر

برچسب‌ها

محموله ۶ تنی چوب قاچاق در سرپل‌ذهاب کشف شد

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب، از کشف یک محموله ۶ تنی چوب قاچاق از یک دستگاه کامیون که هیچ‌گونه مجوز قانونی برای خروج از شهرستان را نداشت، خبر داد.

سرهنگ منوچهر رضایی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران پلیس انتظامی سرپل ذهاب در پی گشت‌ زنی در منطقه به یک دستگاه کامیون بنز به رانندگی فردی با هویت معلوم مشکوک شدند که اقدام به توقف و بازرسی از خودرو کردند.

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: با هماهنگی مقام قضایی، اموال قاچاق و خودرو توقیف و متهم دستگیر و در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شد.

سرهنگ رضایی ادامه داد: پلیس با تخریب کنندگان و قاچاقچیان چوب به شدت برخورد کرده و در این امر هیچ گونه اغماضی نداشته و از مردم تقاضا داریم درصورت مشاهده چنین مواردی که ثروت ملی کشور را به تاراج می برند و باعث تخریب آن می شوند مراتب را سریع به واحدهای انتظامی اطلاع دهند تا اقدام و برخورد لازم صورت پذیرد.

او همچنین از توقیف یک دستگاه خودرو و دستگیری چهار اخلالگر اقتصادی و کشف ۵۹ میلیون ریال اسکناس جعلی از این متهمان که قصد توزیع آن را در شهرستان سرپل ذهاب داشتند، خبر داد.

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: نیروی انتظامی با اخلالگران در نظام اقتصادی کشور برخورد جدی داشته و اجازه جولان به مفسدان ارزی در جامعه را نخواهد داد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.