۲۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۰
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 84111736
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی اشتادسازه: کم تجربگی کار دستمان داد

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم والیبال اشتادسازه مشهد گفت: برگزار نشدن دیدار تدارکاتی و کم تجربگی بازیکنان در بازی نخست کار دست ما داد و منجر به باخت ما مقابل تیم مس رفسنجان به عنوان مدعی نخست قهرمانی شد.

حامد صمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اشتادسازه و "شهرداری جوان ارومیه" دو تیم جوان لیگ دسته یک هستند و در حال حاضر ما در تیم جوان و کم تجربه خود ۱۲ بازیکن متولد سالهای ۸۰ تا ۸۲ داریم.

وی که تیمش میزبان رقابتهای دور رفت گروه الف است ادامه داد: با حضور این بازیکنان جوان در رقابتهای لیگ دسته یک، در سالهای بعد شاهد حضور این جوانان در ترکیب تیمهای لیگ برتری خواهیم بود.

سرمربی تیم والیبال اشتادسازه مشهد گفت: با وجود شرایط کرونایی برگزاری متمرکز لیگ‌های والیبال در کشور برای تقویت و حفظ آمادگی تیمهای ملی والیبال لازم و ضروری است.

وی افزود: اکنون شرایط عمومی در کشور و سایر رشته‌های ورزشی خاص و تحت تاثیر کروناست اما باز هم معتقدم برگزاری رقابتهای لیگ برتر و دسته یک والیبال به سود این رشته ورزشی، باشگاه‌ها و تیمهای ملی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان است.

صمدی با رد تعطیلی لیگ در شرایط کرونا ادامه داد: از آنجا که برگزاری متمرکز لیگ‌ها با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی انجام می‌شود مسابقات همراه با کمبود و مشکلات است.

در حال حاضر با گذشت دو روز از مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال در گروه الف در مشهد تیم فولاد خراسان با ۶ امتیاز در رده نخست این گروه ۹ تیمی قرار دارد و پس از آن مس رفسنجان، ملوان تهران، هوادار تهران و اشتادسازه به ترتیب در رده های بعدی هستند.

امروز تیمها در گروه الف استراحت کرده و فردا رقابتها در مشهد پیگیری می شود.

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیمهای شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله هر تیم پنج دیدار برگزار می‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت به شهر میزبان‌ جدید هر گروه که اعلام خواهد شد سفر خواهد کرد تا سه دیدار دیگر خود را انجام دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =