سوارز: با دیدن مشکلات دوستانم در بارسلونا احساس بدی دارم

تهران- ایرنا- مهاجم اتلتیکومادرید، گفت: من باید ادامه فوتبالم را در اتلتیکو بگذرانم اما از اینکه می‌بینم دوستانم در بارسا با مشکل روبرو هستند، احساس بدی دارم.

به گزارش ایرنا و به نقل از مارکا، بارسلونا در حال حاضر فقط یک خاطره برای «لوئیز سوارز» است. این مهاجم اروگوئه‌ای از زندگی ورزشی جدید خود در اتلتیکومادرید لذت می‌برد.

سوارز ۳۳ ساله در گفت و گویی در خصوص صحبت‌هایی مبنی بر عدم گلزنی وی در بارسا و نخواستن او برای فصل جدید، اظهار داشت: با تغییر مربی، یک تغییر تاکتیکی در بارسا به وجود آمد. اگر موضوع دیگری هم بوده من مجبور شدم که آن را بپذیرم.  

وی افزود: آن‌ها به من احتیاج نداشتند. من باید ادامه فوتبالم را در اتلتیکو بگذرانم اما از اینکه می‌بینم دوستانم در بارسا با مشکل روبرو هستند، احساس بدی دارم.

«لیونل مسی» در فصل جدید هنوز نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد و به سختی لبخند می‌زند، دلیل این موضوع چیست؟ سوارز در این مورد، گفت: ما باهم زیاد حرف می‌زنیم. در چند وقت اخیر هر دوی ما صاحب بچه جدیدی شدیم. ما در مورد زندگی، ویروس کرونا و هر چیز دیگری صحبت می‌کنیم. خیلی کم در خصوص فوتبال حرف می‌زنیم.  بیشتر از آنچه در فوتبال اتفاق می‌افتد به وضعیت خانواده‌هایمان توجه می‌کنیم.   

مهاجم اتلتیکو در خصوص حضور در تیم جدیدش و نحوه جدایی از بارسا، تصریح کرد: قبلا هم این را گفته‌ام که ناراحتی من از نحوه جداییم از بارسا بود. وقتی که فهمیدم من را نمی‌خواهند به غرورم برخورد و تصمیم گرفتم جایی را پیدا کنم که الان در آن هستم. خوشبختی را پیدا کرده و از این دوره از فوتبالم لذت می‌برم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha