بسیج صنعت خراسان رضوی ۳۵۰ واحد تولیدی را عارضه‌یابی کرد

مشهد- ایرنا- رییس بسیج مهندسین صنعتی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۵۰ واحد صنعتی و تولیدی توسط کارشناسان بسیجی این استان عارضه‌یابی شده و برای رفع مشکلات آنها اقدام گردیده است.

احسان خانه آباد روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کمبود سرمایه در گردش و تهیه و تامین مواد اولیه برای تولید از جمله مهمترین مشکلات این واحدهاست.

وی ادامه داد: وقتی مسوولان یک واحد تولیدی به ما مراجعه کنند یا تیم کارشناسی و ارزیاب ما به آنها مراجعه کند مشکلات را احصا و در کارگروه‌هایی که با مدیران کل استانی تشکیل می‌شود مشکلات مورد بررسی قرار می‌گیرد و بیش از ۸۰ درصد مشکلات در این مرحله حل می‌شود.

رییس بسیج مهندسین صنعتی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: اگر مشکلات در کارگروه حل نشود در جلسات ستاد تسهیل که هر دو هفته برگزار می‌شود مطرح و اگر آنجا نیز حل نشد با نامه نگاری با سازمان و دستگاه مرتبط در تهران برای رفع آنها اقدام می‌کنیم.

وی افزود: برخی واحدها برای رفع مشکلات خود نیازمند استقرار تیمهای کارشناسی هستند تا مسائل آنها بصورت فنی، تخصصی و مدیریتی مورد بررسی قرار گیرد. در این مرحله ممکن است یک واحد صنعتی مشکل مدیریتی یا ساختاری داشته باشد که به رفع موانع و مشکلات آنها از طریق استقرار تیمها کمک می‌شود.

دستکم ۵ هزار مهندس عضو بسیج صنعت خراسان رضوی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها