عناوین روزنامه‌های بیست و ششم آبان ماه خراسان رضوی

روزنامه‌های خراسان رضوی روز دوشنبه بیست و ششم آبان ماه ۱۳۹۹ مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوان‌های برجسته آنها مرور می‌شود.

روزنامه خراسان:

این روزنامه در تیتر نخست خود عنوان "فاجعه‌های صادراتی" را منتشر کرد و در زیر آن نوشت: ماجرای فاسدشدن ۱۰۰۰ تن گوجه در مرز عراق در حال تکرار برای۱۱۰۰ کامیون سیب‌زمینی است؛ مشکل کجاست و چرا هر سال شاهد این صحنه‌ها هستیم؟

عکس نخست روزنامه خراسان نیز با عنوان"قالیباف: گرانی‌ها به پاستور، بهارستان، میرداماد و باب همایون ارتباط دارد، نه جورجیا و آریزونا" تصویری از صحن علنی مجلس شورای اسلامی است.

ویژه‌نامه خراسان رضوی:

این ویژه‌نامه در تیتر نخست خود نوشت: مدیرکل تامین اجتماعی پای درد دل کارگر و کارفرما

ویژه‌نامه خراسان رضوی عکس نخست خود را با عنوان"روز گذشته وقف یک منزل مسکونی توسط مددجوی کمیته امداد و آزادی ۵ زندانی توسط محسن چاووشی خبرساز شد" به تصاویری در این رابطه اختصاص داد.

روزنامه‌ قدس:

این روزنامه با روتیتر"وزارت کشور می‌گوید زیرساخت‌های فنی و سخت‌افزاری رای‌گیری الکترونیک آماده نیست" در تیتر نخست خود نوشت: انتخابات الکترونیک به ۱۴۰۰ نمی‌رسد

عکس نخست روزنامه قدس نیز با عنوان "آموزش آنلاین،پرورش آفلاین" تصویری از آموزش مجازی در منزل است.

ویژه‌نامه قدس خراسان:

این ویژه‌نامه در تیتر نخست خود به نقل از دبیر انجمن‌ داروسازان خراسان رضوی ضمن تایید کمبود انسولین در مشهد نوشت: سهمیه داروی استان ناعادلانه است

عکس نخست ویژه‌نامه قدس خراسان نیز تصاویری از خرابه‌های مسجد هفت‌در و بلندمرتبه‌سازی در کوههای مشهد است.

روزنامه شهرآرا:

این روزنامه در تیتر نخست خود عنوان"کپسول‌های سرگردان در شهر " را منتشر کرد و در زیر آن نوشت: مراکز غیرمجاز پرکردن سیلندر گاز همچنان دربرخی مناطق مشهد فعالیت می‌کنند و موجب گلایه شهروندان شده‌اند

عکس نخست روزنامه شهرآرا نیز با عنوان "گره ترافیکی شمال شهر در آستانه گشایش" تصویری از پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوطالب مشهد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها