۲۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۲۲
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 84111496
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پلمب سه چاپخانه در خرم‌آباد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: سه واحد چاپخانه خرم‌آباد به دلیل بی توجهی به محدودیت‌های کرونا پلمب شدند.

احمدحسین فتایی روز یکشنبه به رسانه ها اعلام کرد: سه چاپخانه بزرگ خرم آباد به دلیل نادیده گرفتن محدودیت های کرونایی و چاپ آگهی ترحیم مشتمل بر زمان و مکان مراسم خاکسپاری به اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی معرفی و پلمب شدند.

وی اظهار داشت: علاوه بر این چاپخانه ها، برخی واحدهای صنفی از جمله نوشت افزار و مراکز خدمات رایانه ای نیز اقدام به چاپ آگهی ترحیم می کردندکه در جریان بازدید امروز شناسایی شدند و مشخصات آنها جهت پیگیری قانونی به مجمع امور صنفی اعلام شد.

وی افزود: برخورد با متخلفان و افرادی که محدودیت های کرونایی را نادیده می گیرند تشدید شده و مجموعه دستگاه قضایی استان نیز آماده تشکیل پرونده برای متخلفان است.

فتایی تاکید کرد: چنانچه هر یک از چاپخانه های زیر نظر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نسبت به چاپ بنر و آگهی ترحیم اقدام نمایند در مرحله ی اول پلمب و در صورت تکرار تخلف، لغو مجوز می شوند.

از ابتدای شیوع کرونا تا ۲۲ آبان، ۱۳۲ هزار و ۲۱۷ نمونه مشکوک به آزمایشگاه‌های استان ارسال شد که تاکنون ابتلای قطعی ۴۹ هزار و ۳۲۴ شهروند لرستانی به ویروس کرونا تایید شده است و از این تعداد ۹۷۵ نفر نیز جان باخته اند.

استان لرستان هم اکنون در وضعیت فوق قرمز شیوع کرونا است و غیر از شهر چگنی که وضعیت زرد دارد مابقی شهرهای آن در حالت فوق حاد یا بحرانی هستند.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha