حادثه رانندگی در سبزوار و برق گرفتگی زوج میانسال در مشهد

مشهد- ایرنا- کشته شدن یک نفر بر اثر برخورد ۲ خودرو در سبزوار و برق گرفتگی زوج میانسال در مشهد از جمله عناوین اخبار کوتاه روز یکشنبه استان خراسان رضوی است.

سبزوار- مسوول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: برخورد یک دستگاه تریلی با خودرو پژو در جاده سبزوار - جوین یک کشته و یک مصدوم به جا گذاشت.

مسلم فائق نیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی این حادثه که عصر امروز در کیلومتر ۲۰ جاده سبزوار - جوین رخ داد ماموران اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه یک نفر از سرنشینان خودرو پژو بر اثر شدت جراحت سر صحنه جان باخت و یک مصدوم نیز پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان امدادی شهید بهشتی سبزوار منتقل شد.

۲۹ مرکز اورژانس شهری و روستایی با ۳۰ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه موتور آمبولانس و یک بالگرد به حادثه دیدگان و بیماران در شهرستان سبزوار خدمات اورژانسی و درمانی ارائه می کنند.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

مشهد- مدیر منطقه دوم عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: زن میانسال مشهدی و همسرش که برای نجات وی اقدام کرده بود بر اثر برق گرفتگی جان باختند.

سرآتشیار محمدرضا علیپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام مشاهده دود از درون یک منزل مسکونی در بولوار بهمن مشهد، آتش نشانان به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان با ورود به این منزل، با اجساد یک زن ۴۵ ساله و مرد ۵۲ ساله که در حمام این واحد مسکونی دچار برق گرفتگی شده بودند مواجه شدند.

مدیر منطقه دوم عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: در بررسی های اولیه مشخص شد، زن میانسال داخل حمام در حال شستن لباس بوده که دچار برق گرفتگی شده و همسرش نیز که قصد نجات وی را داشته وارد حمام شده و بر اثر برق گرفتگی هر دو نفر جان باخته‌اند.

وی افزود: آتش نشانان با قطع جریان برق این دو نفر را از محل خارج کردند.

علیپور ادامه داد: براساس نظر کارشناسان شرکت برق و بررسی این واحد مسکونی، سیم کشی غیر اصولی و فرسودگی آن باعث اتصال برق با شبکه آب شرب داخل منزل و برق گرفتگی این ۲ نفر شده است.

وی گفت: ظرف غذا نیز به دلیل سوختگی محتویات آن دچار آتش سوزی شده بود که حریق توسط آتش نشانان خاموش شد و جسم بی جان این دو نفر تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه گردید.

هزار و ٨٠٠ آتش نشان در ٥١ ایستگاه کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد خدمت‌رسانی می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =