سازمان قضایی نیروهای مسلح تکمیل کننده امنیت پایدار در جامعه است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور گفت: امروز نیروهای مسلح، نظامی و انتظامی تأمین کننده امنیت پایدار در کشور هستند و سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز مکمل این امنیت در جامعه است.

حجت الاسلام شکرالله بهرامی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی استقرار سازمان قضایی نیروهای مسلح شرق استان تهران در پاکدشت که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار کرد: امنیت و آسایش بالاترین نعمت خداوند است که در اختیار بشر قرار گرفته و امروز با تلاش همه جانبه نیروهای نظامی، انتظامی و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، جای جای ایران اسلامی از این نعمت برخوردار است.

وی اظهار کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح تلاش دارد تا در کنار تمامی ارکان تأمین کننده امنیت، از ابعاد مختلف امنیت از جمله امنیت عمومی و اقتصادی حراست کرده و مردم را از خدمات خود برخوردار کند.

بهرامی هدف از تشکیل سازمان قضایی نیروهای مسلح را پیشگیری از مشکلات و حفظ اقتدار نظام برشمرد و خاطر نشان کرد: ایجاد تشکیلات این سازمان در شرق استان موجب کاهش حجم پرونده‌ها و تمرکز فعالیت‌ها در پایتخت شده و در رسیدگی به مشکلات مردم و امور مربوطه سرعت می‌بخشد.

وی استفاده از ظرفیت‌های شهرستان پاکدشت را مستلزم ایجاد امنیت پایدار درمنطقه دانست و افزود: سازمان قضایی نیروهای مسلح، تکمیل کننده امنیت پایدار در جامعه است و راه اندازی مجتمع قضایی نیروهای مسلح در شرق استان تهران کمک شایانی به برقراری امنیت و آرامش در جامعه و این بخش از استان تهران می‌کند.

آمادگی پاکدشت برای استقرار مجتمع قضایی نیروهای مسلح شرق استان تهران 
فرماندار شهرستان پاکدشت نیز در این جلسه گفت: با همکاری و مساعدت مسوولان شهرستانی و استانی، مجتمع قضایی نیروهای مسلح شرق استان تهران در پاکدشت مستقر می‌شود.

هادی تمهیدی اظهار کرد: شهرستان پاکدشت از نظر شرایط جغرافیایی، استقرار منطقه نظامی پارچین، قرارگرفتن در محور بین المللی امام رضا (ع)، برخورداری از ظرفیت‌های ممتاز  صنعتی، کشاورز ی و به ویژه پرورش گل و گیاه، از شرایط ویژه ای برخوردار است و کمترین نرخ بیکاری در استان تهران را در اختیار دارد.

وی از استقبال مناسب مسوولین پاکدشت برای استقرار این مجتمع خبر داد و افزود: با وجود هماهنگی میان ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان، آمادگی لازم برای میزبانی از سازمان قضایی نیروهای مسلح شرق استان و ایجاد مجتمع قضایی در پاکدشت به منظور برقراری امنیت وجود دارد.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =