۲۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84111446
۰ نفر

برچسب‌ها

آقایی: با استقلال قرارداد دارم و می‌مانم

تهران- ایرنا- بازیکن آبی‌پوشان تهرانی گفت: با باشگاه استقلال قرارداد دارم و باید در این تیم بمانم اما امیدوارم مشکل مرا حل کنند تا با آرامش و خیال راحت در تمرینات شرکت کنم.

«سجاد آقایی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: من به دنبال فسخ قرارداد با باشگاه استقلال نیستم.

وی افزود: من چند سال پیش به عنوان یک بازیکن جوان و با مبلغی کم، قراردادی را با باشگاه استقلال امضا کردم اما حالا بدنبال این هستم تا همچون بازیکنان جوانی که پس از پیشرفت مبلغ قراردادشان افزایش پیدا می‌کند، مبلغ قرارداد من هم افزایش پیدا کند.

بازیکن استقلال خاطرنشان کرد: من با احمد مددی سرپرست باشگاه حرف زده بودم و او اعلام کرد برای افزایش مبلغ قراردادت، باید از محمود فکری به عنوان سرمربی نامه بیاوری. پس از حضور در تمرین استقلال از پرویز مظلومی نامه گرفتم و به باشگاه بردم اما قبول نکردند و گفتند فقط باید سرمربی استقلال نامه بدهد. دوباره به تمرین استقلال رفتم و این بار از محمود فکری نامه گرفتم.

آقایی تصریح کرد: امروز به باشگاه رفتم و در حالی که مددی در باشگاه حضور داشت، از دیدار با من خودداری کرد و یکی از کارمندان حقوقی استقلال را نزد من فرستاد تا حرف بزند.

وی تاکید کرد: وقتی برای انجام کاری از باشگاه بیرون رفتم و دوباره برگشتم، مرا به داخل راه ندادند و این رفتار برای من ناراحت کننده بود.

بازیکن استقلال در پایان گفت: با باشگاه استقلال قرارداد دارم و باید در این تیم بمانم اما امیدوارم مشکل مرا حل کنند تا با آرامش و خیال راحت در تمرینات شرکت کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار ورزش