دستگاه‌ها برای سال ۱۴۰۰ مدیریت هزینه را در اولویت قرار دهند

ساری - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت : دستگاه‌های دولتی با توجه به شرایط اقتصادی کشور مدیریت هزینه‌ها را در بودجه سال اینده در اولویت خود قرار دهند.

به گزارش ایرنا، حسین حسن نژاد روز یکشنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان گفت : همه باید شرایط اقتصادی کشور ، دولت و نظام را درک و مدیریت خود را بر اساس این شرایط تنظیم کنند.

وی ادامه داد : شرایط سخت اقتصادی و کمبود منابع بر هیچکس پوشیده نیست و باید برای تامین حداکثری نیاز مردم و ارائه خدمات گسترده به آنها مدیریت خلاقانه در اولویت قرار گیرد.

معاون استاندار مازندران با اظهار این که مدیران استان در نوع خود بهترین ها هستند ، گفت : خوشبختانه نگاه مدیران استان به بودجه بندی و اعتبارات واقع بینانه و در جهت تامین نیاز مردم است.

حسن نژاد همچنین با اشاره به اینکه اعتبارات استانی دستگاه های مازندران با گستردگی خدمات آن همخوانی ندارد ، اظهار داشت : باید دستگاه های برای جذب حداکثری منابع با وزارتخانه های خود رایزنی کنند.

وی ارتباط مستمر مدیران و همچنین انتقال پروژه ها و طرح های استانی به سطح وزارتخانه ها از سوی مدیران را برای توسعه استان مهم توصیف کرد و افزود : باید همه بدانند که مازندران فقط در جمعیت و نیاز خود خلاصه نمی شود.

معاون استاندار مازندران خدمات دهی به دهها میلیون مسافر و همچنین نیازهای جغرافیایی مازندران را از جمله بسترهای هزینه ای سنگین استان دانست و گفت : خدمات ملی استان نیاز به همراهی بیشتر نهادهای ملی دارد.

حسن نژاد همچنین بر نگاه واقع گرایانه تر مسئولان بودجه ای کشور بر نیازهای استان تاکید کرد و افزود : با توجه به شرایط تحریمی و مسیر استان به سمت توسعه صنعتی و کشاورزی ، نیاز است تا به نیازهای مازندران نگاه جدی تری شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =