بوستان‌ها و تفرجگاه‌های شریف‌آباد پاکدشت تعطیل شد

تهران- ایرنا- شهردار شریف‌آباد شهرستان پاکدشت گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌های کرونایی در پیشگیری از اجتماع مردمی، بوستان‌ها و تفرجگاه‌های شهر تعطیل شد.

شیرزاد یعقوبی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: به منظور اجرای محدودیت‌های اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا و با هدف جلوگیری از انتقال و شیوع ویروس این بیماری، بوستان‌ها، پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهر از جمله پارک‌های خانواده و شورا تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور کنترل بیماری کویید ۱۹ افزود: با توجه به موج سوم شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن در وضعیت پرخطر، تردد در اماکن عمومی نظیر بوستان‌ها و برگزاری هر گونه تجمع و مراسم در آرامستان ها ممنوع است.

شهردار شریف آباد پاکدشت افزود: با توجه به برپایی شنبه بازار در شهر شریف آباد و به منظور جلوگیری از اجتماع مردم، این بازار روز نیز از این هفته تا اطلاع ثانوی برپا نمی‌شود.

یعقوبی افزود: جلوگیری از شیوع کرونا نباید فقط به تعطیلی مراکز مرتبط با شهرداری محدود شود بلکه تمامی اصناف پرخطر نیز موظفند فعالیت خود را محدود کرده و شهروندان نیز رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت خود قرار دهند.

شریف آباد دروازه ورودی استان تهران از سمت شرق است.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۲۵ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۲ هزار و ۵۴۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۵۴۴ نفر از آنها بستری شدند.

دکتر سیماسادات لاری با بیان این که مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷۶۲ هزار و ۶۸ نفر رسیده اظهار کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۴۱ هزار و ۴۹۳ نفر رسید.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه تا کنون ۵۵۸ هزار و ۸۱۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند، اعلام کرد: ۵ هزار و ۶۶۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =