واژگونی مینی بوس و چند خبر کوتاه از لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در جاده های کوهستانی الیگودرز، خدمات کمیته امداد به سربازان تحت حمایت و انتخاب رییس هیات ورزش‌های همگانی از جمله اخبار کوتاه روز یکشنبه ۲۵ آبان در لرستان است.

به گزارش ایرنا بخشدار زلقی الیگودرز گفت: واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس عصر امروز یکشنبه در جاده کوهستانی منطقه بزنوید موجب مجروح شدن پنج نفر شد.

مجتبی پارسا نسب در گفت و گو با ایرنا افزود: این مینی بوس با ۱۷ سرنشین در نزدیکی بزنوید و مسیر بین روستایی واژگون شد و هم اکنون ۲ نفر از سرنشینان آن در بیمارستان هستند.

وی با اشاره به درمان سرپایی سه نفر از مجروحان این حادثه اظهار داشت: بنابر نظر کارشناسان، علت اصلی این حادثه خروج خودرو از کنترل راننده به دلیل نقص سیستم ترمز بوده است.

الیگودرز در شرق لرستان واقع شده است و مناطق بزنوید و زلقی این شهرستان دارای مسیرهای کوهستانی است.

 بازداشت گروه موسیقی یک عروسی در الیگودرز

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری الیگودرز گفت: مراسم یک عروسی پس از تذکر قاطع به برگزارکنندگان و بازداشت نوازنده متخلف تعطیل شد.

علی اصغر صفری راد افزود: طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا برگزاری هرگونه مراسم از جمله عروسی و خاکسپاری که با تجمع همراه باشد ممنوع است و با هنجار شکنان برخورد خواهد شد.

معافیت ۱۵۱ نفر از فرزندان مشمول خدمت مددجویان کمیته امداد

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: ۱۵۱ نفر از فرزندان خانواده های تحت پوشش که مشمول خدمت وظیفه سربازی بودند امسال از خدمت معاف شدند و خانواده ۲۱ سرباز متاهل نیز تحت پوشش قرار گرفتند.

فاطمه فولادی افزود: انتقال سرباز به نزدیکترین محل سکونت خانواده، تحت پوشش قرار دادن خانواده سرباز متاهل تا پایان خدمت و کاهش تعرفه معافیت از دیگر خدمات کمیته امداد به مددجویان است.

وی تصریح کرد: ۲۶۴ نفر مددجوی تحت پوشش کمیته امداد لرستان نیز از امتیاز انتقال مکان خدمت به نزدیکترین محل سکونت خانواده بهره مند شدند.

سرپرست هیات ورزش های همگانی لرستان منصوب شد

طی حکمی از سوی رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی، عبدالله عزیزپور به عنوان سرپرست هیات این فدراسیون در لرستان منصوب شد.

افشین مولایی سفید دشتی رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی تا مشخص شدن رییس هیات همگانی لرستان، عبدالله عزیزپور را به عنوان سرپرست این هیات منصوب کرد.

عزیزپور اکنون معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان لرستان است و از سال ۸۹ تا ۹۳ رییس هیات کشتی استان بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =