کلاهبردار ۶۷ میلیارد تومانی در خرم‌آباد دستگیر شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: فردی که ۶۷ میلیارد تومان را در قالب بازاریابی از ۴۲ شهروند خرم‌آبادی کلاهبرداری کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حاجی محمد مهدیان نسب در تشریح این خبر اظهار داشت:  تعدادی مال باخته با مراجعه به پلیس آگاهی استان علیه فردی که با وعده‌های توخالی و بکارگیری روش‌های متقلبانه مبالغ هنگفتی را از آنان کلاهبرداری کرده بود شکایت کردند و موضوع در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد کلاهبردار، خود را به عنوان بازاریاب معرفی می کند و به بهانه مشارکت در فعالیت های اقتصادی و خرید مواد غذایی از ۴۲ شهروند خرم آبادی مبلغ ۶۷ میلیارد تومان دریافت و با این ترفند از مال‌باختگان کلاهبرداری کرده است.

این مقام انتظامی لرستان اظهار داشت: ماموران متهم را با انجام اقدامات اطلاعاتی در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کردند که در بازجویی‌های به عمل آمده به جرم خود اعتراف کرد.

سردار مهدیان نسب گفت: یکی از روش های کلاهبرداری، ارائه پیشنهادهای خوب به شهروندان است بنابراین نباید به هرگونه معامله یا پیشنهاد افراد ناشناس توجه کرد و معاملات را در مراکز رسمی و قانونی انجام داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =