نیکوکار مشهدی ۲۴ میلیارد ریال تجهیزات درمان کرونا اهدا کرد

مشهد- ایرنا- مادر نیکوکار مشهدی برای شادی روح ۲ فرزند مرحومش ۲۴ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز درمان بیماران کرونایی به بیمارستان فارابی متعلق به تامین اجتماعی در این شهر اهدا کرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی روز یکشنبه در مراسم رونمایی از این تجهیزات درمانی گفت: با مبلغ اهدایی این مادر نیکوکار سه دستگاه ونتیلاتور، ۱۲ دستگاه اکسیژن ساز و پنج دستگاه ویژه کمک تنفسی برای درمان  بیماران کرونایی بستری شده در این بیمارستان خریداری شده است.
دکتر حمید داستانی افزود: خانم قهرمانی، که این تجهیزات را اهدا کرده است، حاضر به شرکت در این مراسم و قدردانی از وی نشد و ما برای اشاعه اینگونه اقدامات آن را اطلاع رسانی کرده‌ایم.
وی ادامه داد: این مادر نیکوکار مبالغ اهدایی را برای شادی روح فرزندانش "بابک و پوپک" که طی سالهای اخیر بر اثر سانحه‌ای جان باخته‌اند، اختصاص داده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون سه هزار و ۳۰۰ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در سه بیمارستان متعلق به تامین اجتماعی در این استان بستری شده‌اند.
وی افزود: بیمارستانهای فارابی و ۱۷ شهریور در مشهد و بیمارستان رازی در تربت‌حیدریه زیرپوشش تامین اجتماعی خراسان رضوی هستند.
سازمان تامین اجتماعی در خراسان رضوی سه بیمارستان در مشهد و تربت‌حیدریه و ۱۹ پلی کلینیک، کلینیک و درمانگاه دارد.
این سازمان با چهار هزار مرکز درمانی شامل مطب، بیمارستان دولتی و مرکز خیریه و کلینیک در این استان قرارداد دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =