برگزاری اولین جلسه شورای مرکزی نظارت برآموزشگاه‌های آزاد موسیقی

تهران- ایرنا- اولین جلسه شورای مرکزی نظارت برآموزشگاه‌های آزاد موسیقی به دلیل رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از دفتربرنامه ریزی و توسعه آموزش های فرهنگی و هنری، در این جلسه با حضور با حضور محمد اللهیاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرونده متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضای شورا بررسی و تعداد پنج پرونده تایید شد که از این تعداد یک نفر از استان تهران، یک نفر از استان البرز، یک نفر از استان ایلام، یک نفر از استان مازندران و از استان فارس نیز یک نفر مورد تائید قرار گرفت. 

اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، متشکل از حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌ یاری فومنی مدیر کل دفتر موسیقی، احمد صدری به عنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی اکبر صفی پور، مدیرکل دفتر آموزش است. 

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد موسیقی به صورت هفتگی برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =