۲۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۱
کد خبرنگار: 1550
کد خبر: 84111074
۰ نفر

برچسب‌ها

«دگردیسی» پا به بازار نشر گذاشت

رشت-ایرنا- "دگردیسی، این کلمه ی لعنتی. باز از ناکجا آمده بود وسط ذهنش رژه می رفت. از این کلمه بیزار بود. از این کلمه ی مزخرف که معنی اش در یادش نمانده بود. چهار سال درس و دانشگاه به مفت هم نمی ارزید و حالا این دگردیسی از بین آن همه اصطلاحات ریز و درشت زیست شناسی مغزش را مثل موریانه می خورد."

"دگردیسی" رمانی از  غزل پورنسایی دکترای روانشناسی تربیتی انتشار یافت .

کتاب داستان زندگی فلور را روایت می کند،  نوجوان سرکشی که معتاد به استنشاق چسب و بنزین است. پسرعمویش می کوشد او را به مسیر درست بازگرداند اما روزگار بازی عجیبی برایشان تدارک دیده است.

غزل پورنسایی متولد سال ۶۳ تهران و ساکن بندرانزلی. دارای مدرک تحصیلی دکترای روانشناسی تربیتی. مدیر مرکز مشاوره ، مدرس دانشگاه و پژوهشگ است.
می گوید : از کودکی به کتاب خوندن و نوشتن داستان های کوتاه علاقمند بودم. داستان های کوتاهی هم نوشتم اما به طور جدی از سال ۸۹ در سایت داستان، رمان نوشتن را شروع کردم. سال ۹۴ با انجمن ادبی چوک آشنا شدم و دوره های نویسندگی را زیر نظر استاد مهدی رضایی گذراندم و سال ۹۵ اولین رمانم چاپ شد.

از جمله آثار او می شود به من به گربه ها هم فکر می کنم ، پروانه می شود، به خاطر لیلا ، آسمانی ها ،آب نبات چوبی ، بلوغ ،بختک ، قصه های من و بابام ، پنج به علاوه یک اشاره کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =