تداوم برد فولاد خراسان و مس رفسنجان در لیگ دسته یک والیبال

مشهد- ایرنا- دومین روز از رقابتهای دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور، جام سردار شهید قاسم سلیمانی روز یکشنبه در مشهد با برد تیم فولاد خراسان و مس رفسنجان پیگیری شد.

تیم "فولاد خراسان" در رقابتهای صبح امروز که در ورزشگاه "مهران" مشهد برگزار شد، توانست در یک بازی نفس گیر تیم "شهرداری جوان ارومیه" را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

تیم فولاد در ست‌های اول، دوم و چهارم با نتیجه ۳۰ بر ۲۸، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۱ بر حریف پیروز شد و تیم شهرداری جوان ارومیه نیز در ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ فولاد را شکست داد.

فولاد خراسان دیروز نیز سه بر یک تیم "سروقامتان همدان" را شکست داده بود.

پیروزی سخت مس رفسنجان

مسابقه دیگر روز دوم این رقابتها در ورزشگاه "شهید بهشتی" مشهد برگزار شد و دو تیم مس رفسنجان و ملوان تهران در یک بازی پایاپای به مصاف هم رفتند که ابتدا تیم تهرانی در ست‌های اول و دوم با نتیجه ۳۵ بر ۳۳ و ۲۵ بر ۲۱ رقیب را شکست داد و در ادامه تیم مس رفسنجان در ستهای سوم و چهارم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ ملوان تهران را برد و این بازی به ست پنجم رسید.

در ست پنجم تیم مس رفسنجان که دیروز تیم "اشتاد سازه" مشهد، میزبان این دوره از رقابتها را مغلوب کرده بود توانست تیم تهرانی را با نتیجه ۱۵ بر ۸ مغلوب کند.  

ساعت ۱۵ عصر امروز نیز تیم‌های "سروقامتان همدان" و "مقاومت بسیج تهران" در سالن شهید بهشتی و تیم‌های "اشتادسازه مشهد" و "تخت جمشید مرودشت" شیراز در سالن مهران مشهد به مصاف هم خواهند رفت.  

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیمهای شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله هر تیم پنج دیدار برگزار می‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت به شهر میزبان‌ جدید هر گروه که اعلام خواهد شد سفر خواهد کرد تا سه دیدار دیگر خود را پیگیری کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها