فراخوان نخستین مسابقه عکس «برگ‌ریزان تهران»

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: انجمن عکاسان ایران با همکاری سازمان زیباسازی مسابقه عکس «برگ‌ریزان تهران» را در دی ماه امسال برگزار می‌کند. 

به گزارش ایرنا از اعلام روز یکشنبه روابط عمومی و امور بین المللی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دکتر برزین ضرغامی افزود: این مسابقه در برگیرنده عکس‌هایی در محدوده شهر تهران و از مکان‌های عمومی، فضاهای شهری، زندگی روزمره، طبیعت شهری، مبلمان شهری است که بیانگر جلوه‌های پاییزی در شهر تهران است.

وی ادامه داد: از علاقه‌مندان و هنرمندان عکاس دعوت می‌شود تا با حضور و مشارکت در برگزاری این رویداد عکاسی با بهره‌گیری از رسانه عکس، نسبت به بیان هنرمندانه تاثیرات حضور و مشاهده طبیعت شهری متنوع تهران در آثار خود اقدام کنند و تصاویر برگزیده را  در معرض دید و نظر شهروندان قرار دهند.     

ضرغامی کمک به تولید آثار عکاسی از "برگ ریزان پاییز تهران"، تشویق به ارائه نگاهی هنری با استفاده از رسانه عکس در  بیان ویژگی ها و زیبایی های فصل پاییز در شهر تهران و زمینه سازی برای بررسی، مشاهده آثار و استفاده و همرسانی تجربه دیگر عکاسان از طریق ایجاد فضای رقابتی را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران بیان کرد: به دلیل گسترش بیماری همه گیر کووید 19(کرونا) نمایش عمومی آثار منتخب این مسابقه در زمان مناسب که از سوی ستاد مقابله با کرونا اعلام خواهد شد در یکی از نگارخانه های تهران در زمستان امسال برگزار و به تمامی راه یافتگان به مسابقه گواهی شرکت و یک نسخه فایل دیجیتال کتاب این دوره اهداء می‌شود. 

ضرغامی اضافه کرد: مراسم اختتامیه در تهران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مرتبط، اطلاع‌رسانی و برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =