پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج در مرحله تکمیل است

کرج - ایرنا - استاندار البرز اعلام کرد که پروژه انتقال گاز شهرستان بوئین زهرا به شهرستان کرج در مرحله پایانی و تکمیلی است که تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

عزیزاله شهبازی روز یکشنبه در بازدید از روند پیشرفت پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج افزود: طبق زمان بندی  که پیشتر اعلام شده بود، مقرر شد فاز یک این پروژه تا پایان سال ۹۹ تکمیل شود و فاز دوم نیز در سال ۱۴۰۰ به سرانجام برسد.

وی ادامه داد: بر این اساس، این تقاضا مطرح شد که با تامین اعتبار هر ۲ فاز پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج  امسال بهره برداری شود.

استاندار البرز گفت: با تکمیل این پروژه علاوه بر تامین گاز مصارف خانگی استان، شهرک های صنعتی امید البرز، نجم آباد، منطقه ویژه اقتصادی پیام، شهرک صنعتی کوثر، ۲۵ شهرک گلخانه ای و بیش از ۲ هزار واحد موجود، از فشار گاز پایدار بهره مند خواهند شد و تامین گاز استان تا ۵۰ سال تضمین می شود.

شهبازی اظهار داشت:  دراین زمینه  با دفتر رییس جمهوری مکاتبه شد که دکتر روحانی دستور لازم برای انجام سریع پروژه گازرسانی بوئین زهرا - کرج را صادر کردند.

وی افزود: بر این اساس با توجه به عنایت رییس جمهوری ، برای نظارت بر روند پروژه و رفع موانع احتمالی، طی جلسات و بازدید های مستمر، نسبت به تسهیل و سرعت بخشی به امور اقدام می کنیم.

:

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =