۲۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۳
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 84111054
۰ نفر

برچسب‌ها

محدودیت‌های جدید کرونایی در مهدیشهر اعمال شد

سمنان- ایرنا- فرماندار مهدیشهر با اشاره به وضعیت قرمز این شهرستان از لحاظ شیوع کرونا گفت: محدودیت های جدید از امروز اعمال می شود و واحدهای صنفی پس از ساعت ۱۸ به جز اصناف فروش مواد خوراکی و ملزومات ضروری، اجازه فعالیت ندارند.

عبدالرضا میقانی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: اعمال محدودیت زمانی برای فعالیت‌ واحدهای صنفی به منظور ترغیب شهروندان برای ماندن در خانه و پرهیز از حضور در مراکز خرید به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا انجام شده است.
وی ادامه داد: فقط واحدهای صنفی فروش مواد غذایی و نانوایی‌ها مجاز به ادامه فعالیت بعد از ساعت ۱۸ هستند.
فرماندار مهدیشهر تاکید کرد: گشت‌های نظارتی به منظور بازرسی از رعایت محدودیت‌های کرونایی از سوی اصناف افزایش می‌یابد و با واحدهای صنفی متخلف و بی توجه به محدویت‌های کرونایی برخورد جدی می‌شود.
وی اضافه کرد: طرح ممنوع بودن فعالیت اصناف از ساعت ۱۸ به بعد تا اطلاع بعدی ادامه دارد و انتظار می‌رود شهروندان نیز با ماندن در خانه و پرهیز از برگزاری دورهمی خانوادگی در مبارزه با شیوع کرونا کمک کنند.
میقانی از شهروندان شهرستان مهدیشهر خواست برای مقابله و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا  از تردد غیرضروری پرهیز کنند و برای عبور از این شرایط فعلی و رفع مشکل کرونا مسافرت غیر ضروری، تجمع های دوستانه و حضور در محل های شلوغ و پر رفت و آمد را لغو کنند.
فرماندار مهدیشهر تصریح کرد: آرامستان اصلی این شهرستان نیز به دلیل شلوغی و ازدحام جمعیت به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مسدود است.

شهرستان مهدیشهر در فاصله ۲۰ کیلومتری شمال شهر سمنان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =