امام جمعه کرمان: نیاز به نگاه انقلابی در مدیریت ها وجود دارد

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به انتصاب استاندار جدید این استان گفت: امروز نیاز جدی به جاری شدن نگاه انقلابی و جهادی در تمام صحنه های کشور داریم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی روز یکشنبه در آئین معارفه استاندار جدید کرمان افزود: اینجا استان مرد بزرگ در جهاد و مبارزه شهید سلیمانی است که ۴۰ سال ایستاد تا خدای تبارک و تعالی شهادت در راهش را نصیب او کرد.

وی تصریح کرد: سردار عزیز شهید سلیمانی مدیریت جهادی و انقلابی داشتند و در جنگ ۳۳ روزه لبنان حدود ۴۰ روز در عرصه جنگ و جهاد فعالیت کرد.

امام جمعه کرمان تاکید کرد: امیدوارم استاندار جدید این نگاه را جدی تر پیگیری کند تا همچون همکارانشان خدمات خوبی در زادگاه سردار سلیمانی بجای بگذارد.

وی اظهار داشت: از خدمات خالصانه، مدبرانه و تلاش های محمدجواد فدایی که به حق معلم علم و معرفت بودند و در بین اساتید دانشگاه رتبه عالی داشته و شاگردان فراوانی تربیت کردند، تقدیر داشته باشم.

امام جمعه کرمان ادامه داد: شهادت می دهم که وی در تمام جلسات اهل منطق و استدلال بوده و رعایت جهات اخلاق و تقوی را در مدیریت و کشور داری انجام می داد.

وی با خیر مقدم به استاندار جدید کرمان تصریح کرد: علی زینی وند از خطه مردان رشید و با شهامت است و توفیق رفیق وی شد تا در استان پهناور، بزرگ و نامی کرمان استاندار باشند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی افزود:  برای استاندار جدید کرمان در شرایط خاص کشور که نیاز به تلاش مضاعف و همراهی و همدلی در همه حوزه ها دارد، انتظار همکاری و مشارکت در راستای اهداف و آرمان های شهدا، نظام، خط امام و رهبری از سوی همه داریم.

آیین معارفه استاندار کرمان با حضور معاون سیاسی وزیر کشور و جمعی از مسئولان و مدیران در تالار دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار شد.

هیات دولت روز چهارشنبه  ۲۱ آبان علی زینی وند را به سمت استانداری کرمان منصوب کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =