روند اجرایی آزاد راه  چرمشهر - آبیک در البرز پر شتاب است

کرج - ایرنا - استاندار البرز با اشاره به حمایت های دولت برای روان سازی ترافیک در این استان گفت : اکنون روند اجرایی قطعه های یک و ۲ آزاد راه چرمشهر - آبیک در حوزه استحفاظی این استان با شتاب پیش می رود.

عزیزاله شهبازی روز یکشنبه در بازدید از روند اجرایی پروژه چرمشهر - آبیک  افزود: پیش بینی می شود تا دهه فجر امسال قطعه یک و ۲  آزادراه چرمشهر آبیک زیر بار ترافیک برود.

وی ادامه داد: این پروژه یکی از ابر پروژه های ملی در حوزه راهداری محسوب می شود، که توسط قرارگاه خاتم الانبیا (ص) با مشارکت دولت در حال تکمیل است.

شهبازی اظهار داشت:  قطعات سه و چهار  این پروژه بیش از ۸۰ درصد پیشرفت داشته و قطعه چهار به تنهایی بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: در این شرایط سخت اقتصادی، روند تکمیل پروژه بدون وقفه ادامه دارد و از آخرین بازدیدی که از پروژه بوده تا امروز حدود ۱۰ درصد پیشرفت را شاهد هستیم.

استاندار البرز بیان داشت: هشت کیلومتر انتهایی فاز یک پروژه برای اتصال به فاز ۲، عملیات سنگین و پیچیده ای داشت که اکنون به سرعت در حال تکمیل است و همچنین در این قسمت زیرگذری نیز برای دسترسی مردم نظرآباد به آزادراه اضافه شد و جداسازی خطوط انجام شده است.

آزاد راه چرمشهر- آبیک به طول حدود ۱۵۸ کیلومتر از استان های تهران ، البرز و قزوین می گذرد.

عملیات احداث آزاد راه  چرمشهر - آبیک  از تیرماه سال ۹۵ آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =