برپایی آیین‌های عروسی و عزا در شهرستان‌ها نگران‌کننده است

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به وضعیت بحرانی استان گفت: برپایی آیین‌های عروسی و عزا در شهرستان‌ها نگرانی از بیماری کرونا را بیشتر کرده است.

«حسین خوش اقبال» روز یکشنبه در نشست با معاونین سیاسی و اجتماعی فرمانداری های استان که به صورت وبیناری در استانداری برگزار شد، تاکید کرد: در چنین شرایطی آگاهی بخشی و اقناع سازی جامعه برای رعایت پروتکل ها تلاش کنیم چرا که همراهی و کمک مردم را اگر نداشته باشیم با مشکل بیشتری روبرو خواهیم بود.

وی اظهار داشت: خروجی عملکرد معاونین سیاسی و اجتماعی در فرمانداری ها باید تقویت اعتماد، انسجام عمومی و افزایش رضایتمندی باشد.

خوش اقبال در ادامه گفت: مشارکت مردم در انتخابات سال ۱۴۰۰با ایجاد تحرک و نشاط سیاسی در شهرستان‌ها میسر می شود.

وی افزود: این توقع وجود دارد که از وجود احزاب، رسانه ها و نخبگان بهره گیری بیشتری شود و برای مشارکت بیشتر مردم معاونین فرمانداری ها برنامه داشته باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به جایگاه و نفش مردم در اندیشه بنیانگذار نظام اسلامی تاکید کرد: این مردم بودند که در بحران‌ها در کنار نظام اسلامی قرار داشتند و از این رو توقع دارند که تاثیر خود را در شکل دهی سرنوشت کشور احساس کنند. 
وی با تاکید بر اینکه در سال آخر دولت نباید لحظه ای از خدمتگزاری غافل باشیم، افزود: برای کمک به دهک های آسیب دیده از بیماری کرونا فرمانداری ها از سازمان‌های مردم نهاد استفاده کنند و به حاشیه شهر توجه بیشتری داشته باشند.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۱۴ شهرستان و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.

سرخط اخبار استان‌ها