مسابقه ملی «سایکو ماسک» ویژه دانشجویان فراخوان داد

سمنان- ایرنا- معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان گفت: مسابقه ملی «سایکو ماسک» از سوی دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با مشارکت مراکز مشاوره، بهداشت و کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه‌های سمنان و صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، بهروز گل‌ محمدی روز یکشنبه به رسانه‌ها ابراز داشت: این مسابقه با محوریت سلامت روان و جسم برگزار می‌شود که در حوزه سلامت روان، موضوع‌های مسئولیت اجتماعی، خودشفقتی و  دگرشفقتی، کرونا و خانواده و کرونا و اختلالات روانی مورد نظر است.

وی افزود: همچنین کرونا و آموزش مجازی، کرونا و شادکامی، پساکرونا، سواد سلامت روان و تاب آوری از دیگر موضوعات محور سلامت روان است.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان ادامه داد: در حوزه سلامت جسم نیز موضوع‌های خود مراقبتی و دگر مراقبتی، قطع زنجیره انتقال، کرونا، تغذیه و طب سنتی و مدافعان سلامت در نظر گرفته شده است.

گل‌محمدی تصریح کرد: همچنین کرونا و محیط زیست، کرونا و زندگی دانشجویی، شهروندان و بیماری‌های مسری، «شست و شو، ضدعفونی و ایمنی و سلامت» و «کرونا، تحرک فیزیکی و ماندن در خانه» از دیگر موضوع های این مسابقه است.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود در قالب‌های کاریکاتور، کاریکلماتور، پوستر، عکس، طراحی، موشن گرافی، تایپوگرافی، پادکست و کلیپ را حداکثر تا ۳۰ آبان ارسال کنند و زمان اعلام نتایج مسابقه ملی سایکو ماسک ۱۶ آذر است.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان اظهار داشت: راه ارتباطی با دبیرخانه مرکز مشاوره دانشگاه سمنان به منظور ارسال آثار، از طریق پست الکترونیکی به آدرس moshavereh@semnan.ac.ir و یا شماره ۰۹۰۱۸۹۴۸۲۷۳ در فضای مجازی است.

گل‌محمدی گفت: جایزه نفرات اول ۱۰ میلیون ریال، نفرات دوم ۷ میلیون ریال و نفرات سوم ۴ میلیون ریال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =