شمسایی: فوتسال نباید به شخص وابسته باشد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان، گفت: اگر فوتسال وابسته به یک شخص باشد باید عطایش را به لقایش ببخشیم.

به گزارش ایرنا، «محمداسد مسجدی» سرپرست فدراسیون پزشکی - ورزشی روز یکشنبه در گفت و گویی رادیویی درباره برگزار نشدن لیگ برتر فوتسال عنوان کرد که با توجه به برگزاری لیگ رشته‌های داخل سالن مثل هندبال، بسکتبال و والیبال، دلیلی ندارد که لیگ فوتسال برگزار نشود.

او همچنین اعلام کرد که امروز نامه‌ای از سوی وزارت ورزش به وزارت بهداشت ارسال شده تا مجوز برگزاری لیگ فوتسال نیز صادر شود. به نظر می‌رسد که تکلیف شروع لیگ برتر فوتسال پس از مدت‌ها بلاتکلیفی طی چند روز آینده روشن شده و این رقابت‌ها پس از وقفه‌ای طولانی آغاز شود. 

در همین رابطه گفت و گویی با «وحید شمسایی» سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان انجام دادیم. او در این خصوص، اظهار داشت: از مسجدی تشکر می‌کنم که پیگیر این موضوع شدند. «آرش جابری» سرپرست سازمان لیگ فوتسال قرار است فردا برای گرفتن مجوز برگزاری لیگ اقدام کند و اگر مشکلی پیش نیاید تا قبل از پنجم آذرماه مجوز صادر می‌شود.

وی افزود: جابری به من اعلام کرده که بعد از گرفتن مجوز و اگر مشکلی پیش نیاید، سازمان لیگ تلاش خود را انجام می‌دهد تا لیگ را قبل از نیمه اول آذرماه شروع کند. 

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال، در مورد وضعیت بازیکنان کرونایی تیم گیتی‌پسند، گفت: «وحید شفیعی» در روزهای گذشته به ما اضافه شد. امروز هم «سپهر محمدی»، «علی وفایی»،«حمید مشیری» و مربی بدنساز تیم روزهای قرنطینه خود را تمام کردند و به تمرینات برمی‌گردند. «سعید احمد عباسی» نیز باید ۱۴ روز در قرنطینه بماند تا دوره این بیماری را پشت سر بگذارد.

شمسایی در مورد مقصر دانستن یکی دو باشگاه در تاخیر برگزاری لیگ برتر فوتسال، اظهار داشت: اگر فوتسال وابسته به یک شخص باشد باید عطایش را به لقایش ببخشیم. حدود ۳۰۰ بازیکن در لیگ برتر حضور دارند که هر کدام از این‌ها خانواده دارند و باید روزی خود را از فوتسال بدست بیاورند. وقتی یک نفر نمی‌تواند در مسیری که همه در آن هستند، راه برود باید فوتسال را رها کند. 

وی ادامه داد: اگر سوم فوتسال جهان شدیم به دلیل این بود که خیلی از آدم‌ها تلاش زیادی برای این رشته کرده‌اند. صادق درودگرها، حسین شمس‌ها، سید مهدی ابطحی‌ها و محمد حسن انصاری‌فردها بودند که از ابتدای فوتسال زحمت این رشته را کشیدند و فوتسال را به دست «سید محمد ناظم‌الشریعه» سرمربی تیم ملی و بازیکنانی دادند که انگیزه‌های زیادی برای موفقیت در جهان داشتن. زمانی که خودم در تیم ملی حضور داشتم وقتی که با برزیل بازی می‌کردیم، هشت گل می‌خوردیم اما دیدید که در جام جهانی ۲۰۱۶ این تیم را شکست دادیم. این زحمت‌ها نباید با بی‌توجهی برخی افراد که در فوتسال حضور دارند، از بین برود.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در مورد بازگشت تیم شهید منصوری قرچک به سطح اول فوتسال ایران عنوان کرد: آمدن باشگاهی مانند منصوری به لیگ واقعا خوشحال‌کننده است. باید بازگشت «کریم منصوری» مالک این تیم را به فال نیک بگیریم. خوشحالم که هواداران این تیم به فوتسال برگشتند. حضور قدرتمند تیم‌هایی مانند گیتی‌پسند، مس سونگون، منصوری قرچک، حفاری خوزستان، فرش‌آرا و به تازگی تیم کراپ الوند که خانواده نخباف هزینه‌های این تیم را با تمام وجود از جیب می‌پردازند، تنور لیگ را بسیار داغ می‌کند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =