وکیل پرسپولیس: ادله محکمی برای دفاع از شکایت مجدد النصر داریم

تهران- ایرنا- وکیل باشگاه پرسپولیس، گفت: در پرونده شکایت النصر عربستان، ادله محکمی برای دفاع داریم و به طور یقین در فینال آسیا به میدان خواهیم رفت.

به گزارش ایرنا، امیرساعد وکیل در مورد آخرین وضعیت شکایت مجدد باشگاه النصر از پرسپولیس، اظهار کرد: همانگونه که مکررا از سوی باشگاه و من اعلام شده است بر اساس مدارک، مستندات و ادله ارائه شده در لایحه دفاعیه پرسپولیس، نتیجه حاصل از یک فرایند رسیدگی عادلانه در این پرونده، چیزی جز پیروزی قاطع پرسپولیس در این پرونده نخواهد بود. افرادی که تلاش می‌کنند در فضای مجازی و رسانه‌ای این تصور را القا کنند که هواداران امیدوار به حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا نباشند، برداشت کاملا نادرستی را نشر داده‌اند و این بر خلاف منافع ملی و حاصل یک برداشت اشتباه از صحبت‌های من است.

وکیل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس قطعا یک پای فینال لیگ قهرمانان آسیاست، بنابراین هواداران لازم است در این مقطع زمانی، پشتیبان تیم باشند تا بازیکنان با تمام قوا خود را برای مسابقه فینال و حضور مقتدرانه در آن بازی به بهترین شکل ممکن آماده کنند. کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز خود را برای برگزاری فینال که یک سمت آن قهرمان غرب قاره، پرسپولیس است آماده می‌کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا موفق شد النصر را در ضربات پنالتی شکست دهد. پس از این دیدار باشگاه النصر از نماینده ایران به بهانه استفاده غیرقانونی از بازیکنان شکایت کرد که این شکایت در مرحله اول توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا رد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =