زورآزمایی کرونا با ورزشکاران ورامینی

تهران- ایرنا- با وجود آن که بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا، شرایط شیوع این بیماری در ورامین فوق حاد اعلام شده ولی همچنان برخی از باشگاه‌داران ورامینی بدون توجه به اخطارهای صادر شده به کار خود آن هم پشت درب‌های بسته ادامه می‌دهند.

به گزارش ایرنا، دو هفته‌ای می‌شود که شهرستان ورامین از سوی ستاد ملی کرونا به عنوان یکی از دو شهرستان فوق حاد در شیوع ویروس کرونای استان تهران اعلام شده از این سو، محدودیت‌های بسیاری از جمله تعطیلی واحدهای صنفی گروه‌های سه گانه، محدودیت فعالیت اصناف پس از ساعت ۱۸ و ممانعت از فعالیت‌های ورزشی از جمله این محدودیت‌ها است.
کرونا فعالیت تالارداران، قلیان‌سراها، آرایشگاه‌های زنانه، برپایی هر گونه مراسم ترحیم و شادی، اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه و بسیاری از فعالیت‌هایی که در اطلاعیه ستاد ملی کرونا از آن یاد شده، در ورامین تعطیل کرده است ولی هنوز هم برخی از باشگاه‌های خصوصی ورزشی در ورامین بدون توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی به فعالیت غیرقانونی خود ادامه می‌دهند.
این باشگاه‌ها درب ورودی خود را می‌بندند، چراغ‌های داخل سالن را به تعداد اندک روشن کرده و با آیفون تصویری فقط درب را برای ورزشکاران خود باز می‌کنند.
هر چند که عده‌ای از این افراد هفته گذشته در اعتراض به تعطیلی باشگاه‌ها مقابل فرمانداری ورامین تجمع کردند ولی، همچنان بسیاری از این باشگاه‌ها به فعالیت پنهانی خود ادامه می‌دهند و با فعالیت غیرقانونی خود، در زورآزمایی نابرابر، مرگ را به ورزشکاران اهدا می‌کنند.
لزوم تعطیلی باشگاه‌ها به متصدیان این اماکن ابلاغ شده است
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: لزوم تعطیلی باشگاه‌های ورزشی در دوران شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل ستاد ملی کرونا ارسالی از سوی فرمانداری شهرستان ورامین به متصدیان تمامی باشگاه‌های شهرستان ابلاغ شده و تمامی این افراد از الزامات قانونی اطلاع دارند.
شیرکوند افزود: تمامی متصدیان باشگاه‌های ورزشی خصوصی از لزوم تعطیلی فعالیت خود آگاهی دارند و این امر بارها با ابلاغیه‌های مختلف که از سوی اداره ورزش و جوانان و هیأت‌های ورزشی صادر شده، به آنان گوشزد شده است.
وی تصریح کرد: هفته گذشته چند باشگاه ورزشی متخلف با حضور پلیس اماکن نیروی انتظامی پلمب و از فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.
وی از فعالیت ۶۰ باشگاه ورزشی خصوصی در ورامین خبر داد.
وی تأکید کرد: برای برخورد با باشگاه‌های ورزشی متخلف، به همکاری و همراهی تمامی ارگان‌های ذیربط نیاز است .
ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =