۲۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۳
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 84110479
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۳ خانه عالم روستایی در زنجان احداث شده است

زنجان - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: تاکنون ۶۳ خانه عالم روستایی در سطح روستاهای استان توسط بنیاد مسکن احداث و به بهره برداری رسیده است و هفت خانه عالم نیز در دست ساخت قرار دارد.

رضا خواجه ای روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تامین مسکن محرومان و اقشارکم درآمد است که در این راستا، بنیاد مسکن استان، گام‌های مطلوبی برداشته است.

وی اظهار داشت: این نهاد انقلابی به ساخت و توسعه خانه‌های عالم تاکید جدی دارد و در این ارتباط نسبت به احداث واحدهایی اقدام کرده که این روند همچنان نیز ادامه دارد.

 این مسؤول در ادامه به احداث و واگذاری ۹۵۵ واحد مسکونی به اقشار کم درآمد تاکنون در سطح استان اشاره کرد و گفت: هم اکنون ۵۸ واحد مسکونی(۴۰ واحدی امید هیدج و ۱۸ واحدی وصال ابهر) در شرف واگذاری است که در سال جاری تحویل متقاضیان خواهد شد.

به گفته مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان، پروژه های مسکونی ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان، ۹۶ واحدی هیدج، ۱۶ واحدی صائین قلعه، ۹۶ واحدی آب بر، ۱۲۶ واحدی خرمدره از جمله پروژه هایی است که در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد انقلابی اجرا خواهد شد.

خواجه ای افزود: نقشه ۲۱۶ واحد مسکونی اعم از مجموعه سازی، خدماتی و تجاری نیز در دست تهیه است که با اجرایی شدن آن اهداف ترسیم شده در این بخش نیز محقق خواهد شد.

وی اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، گسترش تعاملات بین دستگاه‌های متولی امر برای حل مشکلات موجود به ویژه در مناطق کم برخوردار روستایی می تواند چشم‌انداز بهتری را در این حوزه فراهم کند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است و امیدواریم در تمامی استان‌های کشور هماهنگی و تعامل بین مجموعه دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران، بخشداران، شوراها، دهیاران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز به روز بیشتر شود تا بتوان با همفکری و مشارکت مردم، معضلات و مشکلات را در حد معقول برطرف کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =