نیاز گرگان به آرامستان جدید و چند خبر کوتاه از گلستان

گرگان - ایرنا - نیاز گرگان به آرامستان جدید، تشدید نظارت کرونایی بر ناوگان حمل و نقل عمومی شهری و تعطیلی بازار هفتگی گمیشان از جمله خبرهای کوتاه روز یکشنبه گلستان است.

تعدادی از اهالی بندرترکمن در غرب استان گلستان از طولانی شدن صف های نانوایی و همچنین نحوه توزیع و ارائه برخی اقلام مورد نیاز خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی در این شهرستان انتقاد کردند.

**

علی اصغر یوسفی عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: تنها آرامستان این شهر فاصله زیادی تا تکمیل ظرفیت ندارد و باید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به جانمایی مکان جدید اقدام کرد.

**

سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان گفت: با رانندگان تاکسی و اتوبوس که در رعایت شیوه نامه های بهداشتی سهل انگاری کنند برخورد قانونی می شود .

**

اهالی خیابان ۵ آذر گرگان در تماس با ایرنا نسبت به افزایش سرقت در این منطقه گلایه کرده و خواستار افزایش گشت های میدانی پلیس شدند.

**

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از اجرای پل عابر پیاده سه راهی کلاله در محدوده روستای کمال آباد شهرستان گالیکش با اعتبار ۶.۵ میلیارد ریال خبرداد و گفت: هدف از اجرای این پروژه ارتقای ایمنی محور و کاهش تصادفات عابرین پیاده با خودروها است.

**

فرماندار گمیشان در جلسه هماهنگی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: برای حفظ سلامت شهروندان، همه سه بازار هفتگی گمیشان تعطیل شد.

**

جمعی از والدین دانش آموزان گرگانی در تماس با ایرنا از روند نامنظم ارایه دروس در مدارس این شهر انتقاد کرده و خواستار نظارت بیشتر بر اجرای صحیح آموزش از راه دور در روزهای شیوع کرونا شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =