بانوی جیرفتی موفق به کسب مقام سوم مسابقات تکواندو آسیا شد

جیرفت - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت از کسب مقام سوم مسابقات آنلاین قهرمانی پومسه (فرم) آسیا توسط استاد نرجس شریفی بانوی تکواندوکار جیرفتی خبر داد.

مهدی اِرم‌بین شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا زمان مسابقات قهرمانی پومسه آسیا را ۲۲ تا ۲۴ آبان ماه سال جاری به صورت آنلاین (برخط) به میزبانی کره جنوبی اعلام کرد.

وی با بیان اینکه مسابقات قهرمانی پومسه آسیا با حضور ورزشکارانی از ۱۴ کشور برگزار شد، رده‌های سنی این مسابقات را شامل جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برشمرد.

 وی اظهار داشت: در این مسابقات استاد نرجس شریفی بانوی افتخار آفرین جیرفتی در رده سنی بزرگسالان مقام سوم را از آن خود کرد.

دارنده مدال طلای جهانی پومسه، سطح مسابقات آسیایی را بسیار بالا برشمرد و گفت: با توجه به برخط بودن این مسابقات، تحت فشار روانی زیادی قرار داشتم.
نرجس شریفی افزود: برای ضبط فیلم به تهران رفتیم و با توجه به برخط برگزار شدن مسابقات مجبور شدیم چندین مرتبه ضبط انجام دهیم تا بهترین را انتخاب کنیم.
وی ادامه داد: در پایان مسابقات آسیایی به ترتیب تیم کره جنوبی، ایران یک و ایران دوم و تیم فلیپین مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند.
وی به مسابقات پیش روی خود اشاره کرد و گفت: دوشنبه هفته جاری برای شرکت در مسابقات جهانی دانمارک عازم تهران می‌شوم تا ضبط حرکات انجام و برای هیات داوران مسابقات ارسال شود.

 بانوی تکواندو کار جیرفتی پیش از این در ادامه موفقیت‌های مقتدرانه خود موفق به کسب مدال طلای مسابقات جهانی هانمادانگ کره جنوبی شده بود.

شهرستان جیرفت با ۳۱۶ هزار نفر جمعیت در ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها