۲۱۲ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

بوشهر- ایرنا - دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۲۱۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های این استان بستری هستند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شنبه به نقل از دکتر سعید کشمیری اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی گفت: درمدت یادشده ۳۴ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۴ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد:  یک نفر از هم استانی‌ها نیز  با ۴۸ سال سن و دارای بیماری زمینه‌ای دیابت روز گذشته فوت شده‌ که تست کرونایش امروز مثبت اعلام‌شده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۳۸ بیمارکرونایی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۱ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۶ هزار و ۲۳۱ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با ثبت موارد فوتی جدید، مجموع جان‌باختگان کرونا در این استان  تا ۲۴ آبان ماه به عدد ۷۵۵ مورد رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =