۲۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84110190
۰ نفر

برچسب‌ها

تبریک باشگاه پرسپولیس به گل‌محمدی

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس، انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی برگزیده منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ با آرای مردمی را به وی تبریک گفت.

براساس نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا، «یحیی گل‌محمدی» سرمربی پرسپولیس به عنوان بهترین مربی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب انتخاب شد.

به همین علت باشگاه پرسپولیس ، انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی برگزیده منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ با آرای مردمی را به وی تبریک گفت.

در این پیام آمده است: هواداران پرشور پرسپولیس و دوستداران فهیم فوتبال کشورمان معرفت و آگاهی خود را با انتخاب به حق شما به عنوان مربی برتر لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در منطقه غرب و با شرکت در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان دادند. باشگاه پرسپولیس این موفقیت را به جنابعالی، اعضای تیم، هواداران و فوتبال دوستان کشورمان تبریک می‌گوید. تردیدی نیست که پیش از این نظرسنجی نیز، حضور مقتدرانه پرسپولیس در فینال رقابت‌های این دوره، گواهی به شایستگی و کاردانی جنابعالی داده بود تا کارشناسان بی‌طرف نیز به اتفاق آراء، شما را برترین مربی بازی‌ها در منطقه غرب تا به این جای کار بدانند.

در این پیام تبریک تصریح شده است: موفقیت پرسپولیس در شرایطی سخت و دشوار رقم خورد. همین امر ارزش کار کادر فنی و بازیکنان متعصب پرسپولیس را بیشتر کرد و تحسین همگان را در پی داشت. خانواده بزرگ پرسپولیس، بابت برخورداری از چنین مجموعه‌ای به خود می‌بالد. امید است در سایه اتحاد و همدلی حاکم بر مجموعه و به یاری خدا و حمایت هواداران، با تدابیر شما و همکارانتان و تلاش بازیکنان، با وجود تمام مشکلات ،قهرمانی آسیا را تقدیم پرسپولیسی‌ها، تمام هواداران فوتبال و مردم ایران کنیم.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه نظرسنجی‌های خود چند روز پیش نظر مخاطبان سایت خود را درباره بهترین مربی این فصل لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب پرسید. «یحیی گل‌محمدی» سرمربی پرسپولیس نیز یکی از گزینه‌های حاضر در نظرسنجی بود.

در پایان این نظرسنجی، گل‌محمدی با کسب ۵۲.۴۵ درصد آرا، عنوان بهترین مربی غرب آسیا را از آن خود کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =