تعداد متوفیان کرونا در استان همدان به یک هزار و ۷۹ نفر رسید

همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با مرگ ۱۶ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته شمار متوفیان کرونا در این استان به یک هزار و ۷۹ نفر رسید.

به گزارش ایرنا، محمد طاهری شامگاه شنبه درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در همدان اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۹۶ نفر با علائم تنفسی مشکوک کرونا به اورژانس بیمارستان‌های استان مراجعه کردند که از این تعداد ۱۳۲ نفر در بخش عادی، ۱۴ نفر در بخش آی‌سی‌یو بستری شدند و حال ۵۰ بیمار وخیم گزارش شده است‌.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۷ بیمار کرونایی به آمار این استان افزوده شده و شمار مبتلایان بستری به هفت هزار و ۹۸۵ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد مبتلایان به کرونا بستری در بیمارستان ها در شهرستان اسدآباد ۲۴۶ نفر، بهار ۴۶۰ نفر، تویسرکان ۴۷۷ نفر، رزن ۲۹۷ نفر، درگزین ۱۳۱ نفر، فامنین ۱۳۶ نفر،کبودرآهنگ ۴۸۱ نفر، ملایر یک‌هزار و ۵۲۶ نفر، نهاوند ۹۱۴ نفر، همدان سه هزار و ۱۰۶ نفر و خارج از استان ۲۱۱ نفر است.

طاهری اضافه کرد: از ۵۰ روز گذشته تا کنون شاهد روند صعودی بیماری کرونا در استان همدان هستیم که  کاهش این آمار نیازمند همدلی و عزم ملی است.

به گزارش ایرنا، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت که با فوت ۴۵۲ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید۱۹ در کشور به ۴۱ هزار و ۳۴ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

«سیما سادات لاری» روز شنبه درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور و موارد فوت ناشی از این ویروس افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۲۴ آبان ۱۳۹۹) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱ هزار و ۲۰۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و دو هزار و ۵۰۹ نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷۴۹ هزار و ۵۲۵ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =