پلیس راه در شهرستان درمیان راه‌اندازی می‌شود

بیرجند - ایرنا - فرماندار درمیان گفت: مجوز راه‌اندازی پلیس راه در این شهرستان از تهران صادر شده و اقدامات لازم برای استقرار هرچه سریعتر آن در حال انجام است.

حسینعلی بخشی روز شنبه در نشست برنامه‌ریزی استقرار پلیس راه در شهرستان مرزی درمیان افزود: راه‌اندازی پلیس راه از مصوبات سفر استاندار سابق خراسان جنوبی به شهرستان بود که با پیگیری‌های صورت گرفته در مرحله عملیاتی شدن قرار گرفته است.

وی بر راه‌اندازی هرچه سریعتر پلیس راه با توجه به در پیش بودن فصل سرما و مشکلات تردد در جاده‌ها تاکید کرد و گفت: تا اطلاع ثانوی در راستای کاهش مشکلات مردم، پرسنل پلیس راه شهرستان درمیان در مکان موقت استقرار یابند.

فرماندار درمیان اظهار داشت: با توجه به دور بودن پلیس راه بیرجند و سربیشه از این شهرستان استقرار پلیس راه در این شهرستان برای کاهش تصادفات و تخلفات و به موقع رسیدن پلیس در صحنه تصادفات ضروی است.

وی بیان کرد: اکنون برخی راه‌های شهرستان درمیان در حوزه پلیس راه سربیشه و برخی در حوزه پلیس راه بیرجند قرار دارد که این موضوع باعث مشکلاتی برای مردم شده است چرا که نبود پلیس راه در شهرستان باعث شده گاهی کارکنان پلیس راه با توجه دوری مسیر به موقع در صحنه تصادف حاضر نشوند.

شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در ۱۰۵ کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha