اختیارات شهردار ساری به معاونان تفویض شد

ساری - ایرنا - شورای اسلامی شهر ساری اختیارات شهردار این شهر را به معاونانش تفویض کرده است تا بتوانند پیش از مشخص شدن تکلیف شهردار بازداشتی وظایف مدیریت شهری را انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری ، اعضای این شورا در نشست عصر امروز شنبه خود که تمامی اعضاء به همراه معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی و فنی و عمرانی شهردار ساری و چند تن از مدیران شهری حضور داشتند ، این تصمیم را اتخاذ کرد.

در این نشست حسابرسی عملکرد سال ۹۶ شهرداری ساری و اصلاح تعرفه عوارض و بهای خدمات سال جاری بررسی شد.

معاون فنی و عمرانی شهردار ساری هم در این نشست در خصوص وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی سطح شهر ارائه کرد و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری هم بر ضرورت ساماندهی متکدیان، رفع سد معبر، راه اندازی کارخانه سنگ شکن جهت تأمبن مصالح مورد نیاز شهرداری و ارتقا سطح عملکرد واحدهای زیر مجموعه جهت جلب رضایت شهروندان تاکید کرد.

همچنین در این نشست سبحان بخشی از اعضای جدید شورای شهر ساری به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده ۳۸ شهرداری انتخاب و معرفی شد.

عباس رجبی شهردار ساری در ادامه سلسله دستگیری ها بر سر پرونده فساد در این مجموعه ۱۷ آبان ماه جاری دستگیر شد. وی شهریور ماه پارسال سکان شهرداری ساری را در اختیار گرفته بود.

پرونده اختلاس شهرداری ساری برای اولین بار تیر ماه سال ۹۷ و بیشتر از یک سال پیش از ورود عباس رجبی به عمارت شهرداری ساری با عنوان تخلف مالی حدود سه هزار میلیارد ریالی باز شد و از آن زمان تاکنون علاوه بر تعدادی از عوامل شهرداری ، به دستگیری پنج عضو شورای شهر هم انجامید.

شهردار دستگیر شده ساری پیش از قرار گرفتن در این سمت در دوره شهردار  قبلی مدیرعامل شرکت پسماند این مجموعه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها