سرمایه‌های انسان‌دوستانه هلال احمر تمام نشدنی است

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: سرمایه‌های انسان‌دوستانه هلال احمر هیچگاه به پایان نمی‌رسد چون این نهاد تنها برای کاهش آلام و درد بشریت قدم برداشته و در پیشگاه مردم نمره خوبی گرفته است.  

به گزارش ایرنا، عیسی قبادی روز شنبه در جریان بازدید از جمعیت هلال احمر استان قزوین ضمن قدردانی از زحمات مدیریت و نیروهای این جمعیت در ایام شیوع بیماری کرونا، افزود: هلال احمر از جمله سازمان‌های مردمی و انسانی است که به پشتوانه نگاه مثبت مردم، افق‌های خوبی پیش رو دارد و باید رسانه‌ها و نهادهای علمی و فرهنگی، این سازمان را به درستی به مردم معرفی کنند.
قبادی با بیان اینکه پایه‌های این جمعیت بر مبنای اراده مردم و ناشی از خیرخواهی و بشر دوستی است،  افزود: در حوادث بزرگی که در کشور اتفاق افتاده است، این خیرخواهی و بشر دوستی دیده می‌شود و باید جایگاه خاصی توسط مسوولان برای هلال احمر تعریف گردد و اهداف و فعالیت‌های این نهاد به درستی به مردم و جوانان معرفی شود.
این مسوول عنوان کرد: با توجه به ظرفیت خوبی که هلال احمر استان دارد،  آمادگی خود را جهت کمک به منظور فراهم نمودن بسترهای لازم برای سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف این دستگاه اعلام می‌کنیم و نیز خواستار جلسات جدی‌تری برای تعیین تکلیف طرح‌های مورد نظر این جمعیت و همچنین تبدیل این طرح‌ها و ایده‌های جدید به طرح‌های بزرگ در استان هستیم.
در ادامه، حسن آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در رابطه با اقدامات پیشگیری از کرونا و فعالیت‌های عمرانی صورت گرفته و همچنین اجرای طرح نذر آب سه در استان سیستان و بلوچستان گزارشی ارایه کرد.

در پایان این نشست، معاون امور اقتصادی استاندار علاوه بر عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر، لباس خدمت‌رسانی و صلح و دوستی جمعیت را بر تن کرد و از هلال احمر استان نیز بازدید به عمل آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =