رزمایش گندزدایی هدفمند در شاهرود آغاز شد

شاهرود – ایرنا – فرمانده سپاه ناحیه شاهرود از آغاز رزمایش ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن پرتردد این شهرستان توسط گروه های جهادی خبر داد.

سرهنگ محمد خوشقدم روز شنبه در حاشیه برنامه آغاز این طرح در گفت و گو با ایرنا افزود: برنامه ضدعفونی و گندزدایی هدفمند توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان در اختیار گروه های جهادی قرار گرفت که براساس آن  بیمارستان ها و مکان های پرتردد با اولویت ضدعفونی می‌شوند.

وی با بیان اینکه این رزمایش توسط ۳۰۰ نفر و با ۱۵۰ خودرو انجام می شود، تصریح کرد: اجرای این برنامه هر روز در سطح شهر شاهرود و ۶ شهر این شهرستان برنامه ریزی شده است.

خوشقدم هدف از اجرای این رزمایش را کمک به جامعه بهداشت و درمان برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا خواند و اظهارداشت: اجرای این برنامه توسط گروه های جهادی از جمله سپاه ناحیه شاهرود، حوزه ها و پایگاه های بسیج ، دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر، شهرداری و جهاد کشاورزی شاهرود با هدف ریشه کنی بیماری کووید۱۹ انجام می شود.  

در این آیین ابتدا رژه خودرویی در سطح شهر انجام شد سپس هر یک از گروه ها به مکان ها ، محله ها و بیمارستان هایی که از قبل برنامه ریزی شده بود، اعزام شدند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها