۲۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۶
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 84110045
۰ نفر

برچسب‌ها

تمرینات تیم ذوب‌آهن برای دیدار با ماشین‌سازی تبریز آغاز شد

اصفهان- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تمرینات تیم ما برای دیدار مقابل فوتبال ماشین‌سازی تبریز بعد از یک روز استراحت، عصر امروز برگزار شد.

علی شجاعی عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تیم فوتبال ذوب آهن در روز پنجشنبه در یک دیدار دوستانه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان، همشهری نامدار خود سپاهان را با 2 گل مغلوب کرد و روز جمعه را به استراحت پرداخت.

وی با بیان‌اینکه بازیکنان ذوب‌آهن برای رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تمرینات مُنظمی را زیر نظر رحمان رضایی سرمربی تیم برگزار می‌کنند، گفت: یکی دو بازیکن جدید دیگر به تیم اضافه شدند که حضور تیم ذوب‌آهن را در لیگ برتر فوتبال کشور قویتر می‌کند.

شجاعی با بیان‌اینکه ذوب آهن روز جمعه ۲۹ آبان به مصاف تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز خواهد رفت، اظهار داشت: این تیم در صورتی که موفق به هماهنگی برای پرواز چارتر به مقصد تبریز شود روز پنجشنبه و در غیراین صورت روز چهارشنبه با پرواز عادی به تبریز عزیمت خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: بازی برگشت تیم فوتبال ذوب‌آهن و ماشین سازی تبریز در فصل گذشته، یکی از بازی‌های پُرحاشیه فصل قبل بود و اشتباهات داوری نقش بسزایی در تعیین نتیجه آن ایفا کرد و باعث شکست سبزپوشان شد.

وی ابراز امیداوری کرد که در ادامه رقابت‌های لیگ برتر، سبزپوشان اصفهانی از داوری مُتضرر نشوند و در ادامه راه موفق باشند.

به گزارش ایرنا، تیم ذوب‌آهن هفته نخست لیگ برتر را با تساوی یک بریک مقابل فولاد خوزستان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان سپری کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =