رئیس اتاق اصناف تهران: مغازه حراجی  کیف و کفش در غرب تهران پلمب شد

تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف تهران گفت: یک واحد صنفی عرضه کننده کیف و کفش در یکی از پاساژهای غرب تهران که روز گذشته با حراج اجناس خود باعث ازدحام جمعیت در این مغازه و پاساژ مربوطه شده بود، پس از اخطار از سوی اداره اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت پلمب شد.

«قاسم نوده فراهانی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای حفظ سلامت شهروندان ساعتی پیش از سوی اداره اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت از ادامه فعالیت این واحد صنفی جلوگیری به عمل آمد.

وی ادامه داد: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی از یکی از مجتمع‌های تجاری شهرک غرب که در آن به دلیل حراج اجناس یکی از فروشگاه‌های این مجتمع تجاری، تعداد زیادی از شهروندان در فضای بسته بدون رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی برای خرید تجمع کرده بودند، موضوع بررسی و پس از اخطار پلمب شد.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران نیز ساعتی پیش در این باره اعلام کرد: با اصنافی که موجب ازدحام و شلوغی شوند برخوردار خواهد شد و از اصناف می خواهیم در این شرایط کرونایی از حراج اجناس خودداری کنند.

به گزارش ایرنا یک واحد صنفی فعال در حوزه کیف و کفش در روزهای گذشته با تبلیغ در شبکه های اجتماعی از حراج اجناس خود در روز جمعه ٢٣ آبان‌ماه قبل از ساعت ١٨ خبر داده بود که این امر سبب تجمع حدود یکصد نفر از شهروندان تهرانی بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =