اتوبوس‌ها و قطارشهری تبریز در محدوده مرکزی شهر توقف نمی‌کنند

تبریز - ایرنا - فرمانده قرارگاه‌های عملیاتی مناطق دهگانه مبارزه با کرونا در شهرداری تبریز گفت: بر اساس دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا، از امروز ناوگان حمل و نقل عمومی از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در محدوده مرکزی شهر توقف نمی‌کنند.

رسول موسایی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از امروز ( ۲۴ آبان ماه) اتوبوس‌ها و قطارشهری در بافت مرکزی شهر که محل تجمع شهروندان است توقف نمی کنند و با فاصله اقدام به جابجایی مسافران خواهند کرد.

وی اظهار داشت: تغییری در زمان فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی شامل قطارشهری و اتوبوس ایجاد نمی‌شود و همچنان از صبح تا ۱۹:۳۰ به فعالیت خود ادامه می دهند.

فرمانده قرارگاه‌های عملیاتی مناطق دهگانه مبارزه با کرونا در شهرداری تبریز گفت: هدف از اتخاذ این تصمیم جلوگیری از تجمع شهروندان در مرکز شهر است و با اجرای این مصوبه به تعطیلی واحدهای صنفی در ساعت ۱۸ کمک قابل توجهی می‌شود.

موسایی با تاکید بر ضدعفونی و گندزدایی مداوم ناوگان حمل و نقل عمومی، ادامه داد: استفاده از ماسک برای بهره مندی از خدمات قطارشهری و اتوبوس در سطح شهر الزامی بوده و ماموران مستقر در ایستگاه‌ها از سوار شدن مسافران بدون ماسک جلوگیری خواهند کرد.

کلانشهر ۱.۹ میلیون نفری تبریز دارای ۱۰ منطقه شهرداری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =