۲۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۶
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84109951
۰ نفر

برچسب‌ها

پیام تسلیت «اینفانتینو» برای درگذشت «یاوری»

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیاف) با ارسال نامه‌ای به سرپرست فدراسیون فوتبال، ضایعه درگذشت زنده یاد «محمود یاوری» را تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا، «محمود یاوری» پیشکسوت فوتبال ایران که مدتی از بیماری رنج می‌برد، سه‌شنبه هفته گذشته و در حالی که به ویروس کرونا مبتلا شده بود، دار فانی را وداع گفت.

بدنبال درگذشت یاوری، «جیانی اینفانتینو» در پیامی برای حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال ایران نوشت: مایل هستم تسلیت صمیمانه خود را برای درگذشت بازیکن و مربی بین المللی اسبق، محمود یاوری، ابراز کنم. زبان برای ابراز غم این درگذشت کافی نیست.

محمود یاوری در طول حرفه‌اش، در بین سال های ۱۹۶۷ و ۱۶۶۹ سه بازی ملی داشت. بازی در تیم های شاهین تهران و پاس تهران در یادها خواهد ماند. بعد از بازنشستگی، حرفه مربیگری را آغاز کرد و در چند باشگاه مختلف برای بیش از ۴۰ سال مربیگری کرد. او همچنین تیم ملی بزرگسالان، المپیک و زیر ۲۰ سال ایران را هدایت کرد.

وی به عنوان یکی از سرمربیان با تجربه و همچنین میراث و دستاوردهای یاوری بخصوص شخصیت، رهبری و خصایص انسانی شان هرگز فراموش نخواهد شد و به راستی که جایشان خالی خواهد بود.

از طرف جامعه جهانی فوتبال، مایل هستم همدردی عمیقی را با فدراسیون فوتبال ایران، خانواده یاوری، دوستان و محبوبانشان داشته باشم. ما را در غم خود شریک بدانید. امیدواریم یادآوری این خاطرات و همدردی تسکینی برای این رخداد سخت باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار ورزش