جریمه تیم ملی فوتسال انگلیس به‌دلیل انصراف از پلی‌آف یورو ۲۰۲۲

تهران- ایرنا- اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، اتحادیه فوتبال انگلیس را به دلیل امتناع تیم ملی فوتسال انگلیس از برگزاری دیدار پلی‌آف یورو ۲۰۲۲ برابر مقدونیه شمالی، جریمه کرد.

به گزارش ایرنا، اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرده است که تصمیم انصراف تیم ملی فوتسال این کشور از برگزاری دو بازی در هفته گذشته «صرفا» به دلیل نگرانی‌های امنیتی مرتبط با ویروس کرونا بوده است.

یوفا مقررات سختگیرانه‌ای را در این‌باره اعمال کرده و از میان ۱۲ تیم حاضر، تنها انگلیس انصراف داده است.

اتحادیه فوتبال انگلیس در ماه سپتامبر اعلام کرد که تامین بودجه برای تیم‌های فوتسال انگلیس متوقف خواهد شد و دلیل این امر نیز کاهش بودجه «اجتناب ناپذیر» مرتبط با کووید-۱۹ است.

این اقدام بازیکنان تیم ملی فوتسال انگلیس را به شدت خمشگین کرد و آنان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند که از شنیدن خبر انصراف تیم ملی از مرحله پلی آف، «شوکه» شده‌اند؛ در ادامه این بیانیه نیز خاطرنشان شده است که آنان نمی‌توانند بپذیرند که تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس صرفا به خاطر رفاه و امنیت آنان بوده زیرا این نهاد از زمان اعلام کاهش بودجه، به این تیم توهین کرده است.

اتحادیه فوتبال انگلیس که ۳هزار یورو جریمه شده، اعلام کرده است که برگزار نکردن دیدار برابر مقدونیه شمالی در هشتم و نهم نوامبر، ناراحتی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتسال انگلیس را به همراه داشته است.

تیم ملی مقدونیه شمالی در هر دو بازی پنج بر صفر برنده اعلام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =